Sunkvežimių ir mikroautobusų servisas

Daniliškių autocentras                    

Servise atliekami darbai

Daniliškių autocentre atliekame  beveik visų tipų sunkvežimių ir mikroautobusų visus remonto darbus, išskyrus variklių ir kuro sistemų remontą.

Ratų geometrija                    

Ratų geometrija

Atliekame ratų geometriją visų tipų sunkvežimiams, mikroautobusams, puspriekabėms, autobusamas ir lengviesiems automobiliams.

Važiuoklės ir stabdžių patikra                    

Važiuoklės ir stabdžių patikra

Jei važiuoklė nėra tinkamai prižiūrima, kelyje kartais nutinka nelaimės, kurių galima būtų išvengti. Važiuoklės remontas yra gana dažna autoservisuose teikiama paslauga, tačiau daugelis vairuotojų kreipiasi tik tada, kai važiuoklės būklė tampa itin prasta ir pavojinga. Labai svarbu užbėgti įvykiams už akių, ir pasirūpinti, kad važiuoklė tinkamai funkcionuotų. Jei laiku pastebėtumėte pirmuosius sutrikusios važiuoklės signalus, būtų galima išvengti didelių gedimų, ir, žinoma, milžiniškų išlaidų. 

Stabdžių remontas - viena populiariausių paslaugų servisuose. Išties, net menkiausi stabdžių veiklos sutrikimai gali baigtis skaudžiai. Tad būtina pastebėti net ir menkiausius stabdžių veiklos sutrikimus, stebėti, ar visuomet pakanka stabdžių skysčio, ar nesusidėvėję stabdžių trinkelės, ar nuo staigaus stabdymo nesideformavo stabdžių diskai, o jei retai naudojate rankinį stabdį, tai būtina patikrinti, ar jis neužrūdijęs. Taigi stabdžių būklę būtina tikrinti reguliuarai siekiant išvengti didelių nelaimių kelyje.

Galinio tilto remontas                 

Galinio vairuojamojo ir/ar vedančiojo tiltų remontas

Galinio vairuojamojo ir/ar vedančiojo tilto papildymas, tepalų keitimas, remontas.

Sunkvežimių pavarų dėžių remontas                     

Sunkvežimių mechaninių pavarų dėžių remontas

Daniliškių autocentre atliekame  beveik visų sunkvežimių mechaninių greičių dėžių gedimų diagnostiką ir remontą.


Reduktorių remontas 

Daniliškių autocentras atlieka visų tipų sunkvežimių ir mikroautobusų reduktorių gedimų diagnostiką ir remontą.


Šarnyrų ir traukių antgalių remontas 

Restauruojame visų tipų šarnyrus ir vairo traukių antgalius. Naudojame tik kokybiškas medžiagas. Darbams suteikiame garantiją.


Hidraulinių cilindrų remontas ir gamyba 

• Remontuojame visų tipų hidraulinius ir pneumatinius cilindrus
• Gaminame vienpusio ir dvipusio veikimo hidraulinius cilindrus
• Remontui ir gamybai naudojame tik aukštos kokybės detales
Turime visas tekinimo, frezavimo ir gręžimo stakles, todėl daugelį detalių galime pagaminti vietoje. Esant reikalui, užsakome ir atsivežame reikalingas komplektuojančias dalis. Taip taupome remonto ir Jūsų laiką.
Jei hidraulinis cilindras yra visiškai pažeistas ir neremontuojamas – galime pagaminti naują. Taip pat gaminame hidraulinius cilindrus pagal Jūsų pateiktus brėžinius.
Remonto ir gamybos darbams suteikiame garantiją.


Kompiuterinė diagnostika 

Siekdami teikti kuo daugiau paslaugų, aptarnauti kuo platesnį klientų ratą ir patenkinti Jūsų lūkesčius įsigijome visiškai naują Magneti Marelli diagnostikos techninę įrangą.
Atliekame kompiuterinę diagnostiką ir remontą visų modelių ir markių sunkvežimiams, mikroautobusams, lengviesiems automobiliams.
Naudojant visiškai naują techninę įrangą, gedimas nustatomas greitai ir tiksliai. Tai padeda taupyti Jūsų laiką ir pinigus.

© Daniliškių autocentras, 2022

  • Privatumo politika